Pages Navigation Menu

Uitslagen Jeugd Competitie

Jeugdwestrijden 2017 E.H.V. De Rietvoorn     
Voor het wedstrijd resultaat geldt voor de eindstand.
De punten van het aantal en gewicht samen.
Na de wedstrijd doen we alleen het aantal vissen voor de prijzen bij gelijken stand.
14-06-2017
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Sven Meurs127801+231
Michael van Wijk108502+131
Amely van Nassau66903+363
Milan van Maanen66103+584
Lucas van Nassau26505+495
Milan Brein16006+6126
Totaal374180
19-07-2017
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Sven Meurs5314601+121
Amely van Nassau3811302+242
Michael van Wijk3211203+363
Milan Brein2510404+484
Lucas van Nassau107405+6115
Milan van Maanen97606+5115
Totaal1676250
09-09-2017
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Michael van Wijk2410601+121
Sven Meurs189202+242
Amely van Nassau158603+363
Milan van Maanen137804+484
Thijmen van Nassau56805+5105
Milan Brein____6
Totaal754300
Totaal van alle wedstrijden
NaamAantalGew. GramPunttot. Punttussenstand
Sven Meurs8331601+1+241
Michael van Wijk6630301+3+152
Amely van Nassau5926803+2+383
Milan van Maanen2821504+5+4134
Lucas van Nassau1720705+5+5155
Milan Brein2616406+4+6166
Totaal27914730
JEUGDKAMPIOEN 2017 Sven Meurs
t
Sponsors
Visit Us On Facebook