Pages Navigation Menu

Uitslagen Jeugd Competitie

Jeugdwestrijden 2018 E.H.V. De Rietvoorn     
Voor het wedstrijd resultaat geldt voor de eindstand.
De punten van het aantal en gewicht samen.
Na de wedstrijd doen we alleen het aantal vissen voor de prijzen bij gelijken stand.
20 June 20181 January 19701 January 1970
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Michael van Wijk5121501+121
Milan van Maanen3014102+242
Sven Meurs1510503+363
Milan Brein97604+484
Florian Maters96704+595
Totaal1146040
18 July 2018
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Michael van Wijk5117901-121
Milan van Maanen4216402-242
Sven Meurs1310603-363
Milan Brein66304-484
Florian Maters n.a.w.--5-5105
Totaal1125120
8 September 2018
NaamAantalGew. GramPunttot. PuntEindstand
Michael van Wijk
Milan Brein
Florian Maters
Milan van Maanen
Sven Meurs
Totaal00
Totaal van alle wedstrijden
NaamAantalGew. GramPunttot. Punttussenstand
eindstand
Michael van Wijk10239402+221
Milan van Maanen7230504+442
Sven Meurs2821106+663
Milan Brein1513908+884
Florian Maters96709+10105
Totaal22611160
JEUGDKAMPIOEN 2018
t
Sponsors
Visit Us On Facebook